Zoptymalizuj grafik pracy dzięki aplikacji Shifts

Aktualności

Pracujecie w różnych godzinach, a skład waszych zespołów jest zmienny. Twoi pracownicy muszą mieć stały dostęp do swojego grafiku? Dodatkowo, dostęp do tego grafiku, musi mieć też ich przełożony? Generalnie dobrze gdyby, ktoś Cię wspomógł w planowaniu harmonogramu pracy i dodał do niego dobrą organizację? Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś tak, to aplikacja Shifts jest dla Twojej firmy idealna.

Od października, użytkownicy Microsoft StaffHub przesiedli się na aplikację Shifts, dostępną w Microsoft Teams. Jeżeli dysponujesz aktywną licencją, która obejmuje Teams, Twoje dane i podstawowa funkcjonalność StaffHub, są dla Ciebie dostępne po zalogowaniu do Teams.

Shifts to aplikacja służąca do tworzenia harmonogramów. Jest dostępna mobilnie i dzięki temu wydatnie ułatwia pracę. Narzędzie jest idealne dla działów contact center i wszystkich, którzy pracują „na pierwszej linii” kontaktu z klientem. Pozwala, łatwo planować harmonogramy i edytować je na bieżąco, dodatkowo nasz przełożony stale ma do nich dostęp, co bardzo porządkuje nasz dzień pracy.

Korzystając z integracji Shifts z Teams, możesz tworzyć zespoły, dodawać do nich nowych członków, układać i publikować harmonogramy oraz udostępniać zawartość swojemu zespołowi. Menedżerowie mogą używać tej aplikacji mobilnej do zatwierdzania różnych wniosków (np. wniosków urlopowych), wysyłania szybkich wiadomości do zespołu, dzwonienia do członka zespołu i współpracy, gdy jest się poza biurem. Aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod kątem wyświetlania harmonogramu, daje możliwość sprawdzania z kim w danym dniu pracujemy, ustawiania naszej dostępności, złożenia wniosku urlopowego oraz umożliwia zamianę godzin pracy z innymi członkami zespołu.

Do właściwego korzystania z Teams i Shifts, każdy menedżer i członek zespołu, musi mieć konto Office 365 (Azure AD) i przypisaną ważną licencję. Jeżeli jeszcze nie masz aktywnej licencji, chętnie pomożemy w jej zakupie.

Shifts są dostępne, bez żadnych dodatkowych kosztów, jako część Teams w następujących planach:

Co bardzo ważne, jeżeli korzystałeś z Microsoft StaffHub, to nie będzie problemu z użytkowaniem Shifts, aplikacja jest bardzo podobna w obsłudze.

Dzięki aplikacji Shifts, możesz odpowiednio organizować czas swojej pracy. Jeżeli jesteś managerem, to możesz tworzyć grafik dla swoich pracowników, dawać im możliwość zamiany godzin pracy z innymi członkami zespołu. Spotkania i zadania akceptujesz z poziomu aplikacji. Dzięki temu, że rozwiązanie jest w wersji mobilnej, szybciej zareagujesz w nieprzewidzianej sytuacji.

Zachęcamy naszych klientów do korzystania z Microsoft Teams i aplikacji Shifts, to ułatwi i zoptymalizuje wasza pracę.