Najlepsza usługa dla Twojej firmy

Usługa Office 365

 

Jest to usługa w wersji chmurowej, dzięki subskrypcji, klient ma dostęp do najlepszych narzędzi pozwalających na wykonywania codziennej pracy.
Office 365 to połączenie najlepszych w swojej klasie aplikacji, takich jak Excel i Outlook, z zaawansowanymi usługami dostępnymi w chmurze OneDrive i Microsoft Teams.
Funkcjonalne aplikacje chmurowe, to optymalne rozwiązanie, dzięki temu możesz tworzyć pliki i udostępniać ich zawartość w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Office 365 poczta, aplikacje, magazyn w chmurze

To rozwiązanie jest stworzone dla Ciebie, zwiększysz swoją efektywność dzięki niezawodnej i mobilnej poczcie email.
Twoje działania będą bardziej zorganizowane, dzięki korzystaniu z połączonego z pocztą kalendarza.
Pliki i dokumenty, które tworzysz, możesz w łatwy sposób przechowywać w chmurze, w magazynie o pojemności 1 TB.
Korzystaj z aplikacji ułatwiających codzienną pracę – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote – teraz dostępne w każdym miejscu i na każdym urządzeniu.
Wszystko to zabezpieczone i chronione dzięki obecności w chmurze.
Pomyśl o ile Twoja praca będę łatwiejsza i przyjemniejsza.

Office 365 to:

Word – łatwa współpraca online

To aplikacja niezbędna w codziennej pracy, w najnowszej wersji możesz zająć się koncepcją dokumentu, resztę zostawiając inteligentnej technologii. Ułatwi Ci ona pracę dzięki udostępnianym sugestiom dotyczącym pisowni, gramatyki a nawet stylu pisania. Dzięki temu narzędziu, możesz łatwo zastąpić pisanie na papierze funkcjami pisma odręcznego i intuicyjnego edytowania.

Nie opuszczając programu Word, w łatwy sposób znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, nawet jeżeli dotyczą one tematu slajdu programu PowerPoint utworzonego przez innego członka zespołu, cytatu czy danych z serwisu LinkedIn.

Możesz w czasie rzeczywistym wspólnie pracować nad danym dokumentem, jednym kliknięciem udostępnisz dokument aby zaprosić inne osoby do współtworzenia lub komentowania.

Outlook – poczta, kalendarz, kontakty

To aplikacja dzięki której w jednym miejscu masz zgromadzoną pocztę e-mail, kalendarz i swoje kontakty. Integracja z pakietem Office pozwala na udostępnia załączników bezpośrednio z usługi OneDrive oraz dostęp do kontaktów i wyświetlania profilów z serwisu LinkedIn.

W aplikacji możesz rezerwować dostępne sale konferencyjne, a uczestnicy spotkania bezpośrednio do Twojego kalendarza prześlą potwierdzenia udziału. Tworzenie planów i koordynacja harmonogramów, nigdy nie była tak prosta, kalendarz możesz udostępnić innym użytkownikom i w ten sposób informować współpracowników o swojej dostępności.

Funkcja wyszukiwania znacznie ułatwia szybkie znajdowanie informacji. Wszystko jest zabezpieczone najlepszymi programami, którym zaufały największe organizacje na świecie.

Excel – podziel się danymi online

Program oferuje możliwość tworzenia własnych arkuszy kalkulacyjnych, ale także korzystania z przygotowanych rozwiązań. Jest to inteligentna technologia, która uczy się Twoich wzorców, co w rezultacie powoduje oszczędność Twojego czasu. Program jest zaopatrzony w nowoczesne formuły, dzięki którym w łatwy sposób dokonasz obliczeń.

Swoje dane zaprezentujesz w atrakcyjny sposób, dzięki nowoczesnym wykresom i schematom. To na pewno wpłynie na lepsze zrozumienie Twoich danych i łatwiejsze dotarcie do odbiorców. Łatwe tworzenie prognoz, pozwoli Ci za pomocą jednego kliknięcia przewidywać przyszłe trendy.

Zoptymalizuj swoją pracę, Twój skoroszyt możesz udostępnić innym osobom i w czasie rzeczywistym zawsze pracować nad jego aktualną wersją. Dzięki usłudze Office 365 możesz pracować z plikiem programu Excel na urządzeniu przenośnym, na komputerze stacjonarnym i za pośrednictwem internetu.

PowerPoint – dostępny za free w Office 365

Dzięki temu rozwiązaniu stworzysz prezentacje, która wyróżni się na tle innych dokumentów. Masz wiele pomysłów, ale nie zawsze jesteś je w stanie zaprezentować, teraz to proste. Wykorzystaj estetyczne już gotowe projekty, wpleć w swoją prezentację rozbudowane animacje, użyj filmowych przejść, dostępnych modeli 3D i wielu różnorodnych ikon. Inteligentne technologie podpowiedzą jak w łatwy sposób, kilkoma kliknięciami, możesz ożywić swoją prezentację.

Prowadź prezentacje, korzystając z notatek, widocznych tylko dla Ciebie, możesz je umieścić na każdym slajdzie. Slajdy możesz w prosty sposób przetłumaczyć na wybrany język i używając wbudowanej funkcji Sprawdzania ułatwień dostępu, upewnić się, że nic nie umknie Twoim odbiorcom.

Prezentacja może zostać zapisana w chmurze, co sprawia, że łatwo możesz ją udostępniać innym osobom i samemu uzyskać do niej dostęp w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Udostępniona prezentacja umożliwia współpracę przy użyciu funkcji komentarzy i współtworzenia w czasie rzeczywistym.

OneNote – to Twój notes

Chcesz zoptymalizować organizację Twoich codziennych obowiązków, teraz już możesz dzięki OneNote. Twoje sprawy, znajdą odpowiednie miejsce na stronach i w odpowiednich sekcjach, a gdy będziesz potrzebował jakiejś swoje notatki łatwo je znajdziesz dzięki intuicyjnemu wyszukiwaniu i prostej nawigacji.

Pomysły pojawiają się spontanicznie, teraz dzięki temu, że z programu OneNote możesz korzystać na wszystkich swoich urządzeniach, już żaden pomysł Ci nie umknie. Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne.

Czasem Twój pomysł wymaga obiektywnej opinii, dzięki opcji współtworzenia zawartości w programie OneNote, możesz wymienić z innymi spostrzeżenia na jego temat.

OneDrive – najlepsze rozwiązanie dla  firm

Usługa OneDrive zapewnia stały dostęp do wszystkich plików w usłudze Office 365. Możesz je udostępniać i współpracować nad nimi gdziekolwiek jesteś. Nie ogranicza Cię już żadne miejsce, a dodatkowo zyskujesz ochronę rezultatów Twojej pracy.

Jeżeli wprowadzisz jakieś zmiany w swoich plikach, a będziesz w trybie offline, to po kolejnym nawiązaniu połączenia zostaną one automatycznie przekazane do OneDrive. Na każdym urządzeniu łatwo odnajdziesz udostępnione przez siebie pliki robocze, uzyskasz do nich dostęp za pośrednictwem usługi Office 365 a także Microsoft Teams.

OneDrive to bezpieczeństwo Twoich plików, w łatwy sposób możesz je odzyskać po przypadkowych usunięciach, dodatkowo Twój administrator może zarządzać zasadami zabezpieczeń.

Skuteczność tej usługi pokazuje fakt, że korzysta z niej ponad 85% firm z listy Fortune 500.

SharePoint – udostępniony przez Microsoft mobilny i inteligentny intranet

Program sprawia, ze praca zespołowa nigdy nie była tak prosta. Możesz zarządzać i udostępnić współpracownikom swoje pliki i aplikacje. Na takiej współpracy zyska cała organizacja, dzięki szybkości znajdowania informacji i bezproblemowej pracy zespołowej.

Każdy oddział, dział czy zespół projektowy, może używać swojej indywidualnej, dynamicznej i produktywnej witryny. Twoja współpraca z innymi członkami organizacji a także osobami z poza niej, nie będzie wymagała wysiłku i dodatkowo będzie bezpieczna na różnych urządzeniach – komputerach PC, Mac oraz urządzeniach mobilnych.

Program zapewni odpowiednią prezentację informacji za pomocą eleganckich witryn do komunikacji. Zadba o spójność komunikacji i zwiększy wydajność Twojej organizacji. Rozbudowane funkcje zarządzania zawartością programu SharePoint oraz połączenia i konwersacje uwidocznione w usłudze Yammer umożliwiają organizacji zmaksymalizowanie prędkości rozprzestrzeniania wiedzy.

Możesz stworzyć rozbudowane cyfrowe środowiska użytkownika z formularzami, przepływami pracy i niestandardowymi aplikacjami, dostępne na każde urządzenie, a wykorzystasz do tego biblioteki programu SharePoint oraz usługi Microsoft Flow i PowerApps.

Microsoft Teams – optymalizacja pracy Twojego zespołu

Jest to najszybciej rozwijająca się aplikacja firmy Microsoft. Centrum pracy zespołowej przygotowane do współpracy nawet bardzo dużych zespołów.

Jeżeli znajdziesz miejsce do tworzenia i podejmowania decyzji jako zespół, Twoje możliwości stają się nieograniczone. Usługa Teams łączy wszystko w udostępnionym obszarze roboczym, gdzie możesz czatować, spotykać się ze współpracownikami, udostępniać pliki oraz pracować z aplikacjami biznesowymi.

Komunikacja stanie się efektywniejsza, bo wszyscy zyskacie dostęp do tych samych informacji. Współpraca będzie lepsza, dzięki wbudowanym aplikacjom usługi Office 365, takim jak Word, Excel, PowerPoint i SharePoint. Zyskujesz kompleksowe zabezpieczenia, kontrolę administracyjną i zgodność — wszystko obsługiwane przez usługę Office 365.

Office 365 – login z dowolnego urządzenia

W Twojej firmie do pracy wykorzystujecie różne urządzenia, z różnymi systemami operacyjnymi. Jedni wolą pracować na sprzęcie z systemem Windows, a inni z macOES, iOS lub Android.
Dla Office 365, nie ma znaczenia, który system operacyjny jest zainstalowany na Twoim urządzeniu.
Możesz dowolnie korzystać z najlepszych aplikacji pakietu Office 365.
Uporządkuj swoją pracę na wszystkich urządzeniach, korzystając z programu Outlook – wszystkie Twoje wiadomości e-mail, zdarzenia kalendarza i pliki będą w jednym miejscu.
Nareszcie zyskasz pewność, że Twoje pliki są bezpieczne, to dzięki przechowywaniu ich w 1 TB magazynie w chmurze w usłudze OneDrive.

Możesz dowolnie korzystać z najlepszych aplikacji pakietu Office 365.

Wdrożenie Office 365

Twoja uwaga powinna skupiać się na ważnych rzeczach, a instalację Office 365 możesz zostawić nam – specjalistom z Omega Enterprise Services.
Zainstalujemy usługę, na wskazanych przez Ciebie urządzeniach, a Ty będziesz mógł cieszyć się korzystaniem z najlepszych aplikacji Office.
Użytkownicy objęci są ochroną na swoich urządzeniach, w łatwy sposób tworzą kopie zapasowe oraz korzystają z uwierzytelniania dwuskładnikowego, więc spokojnie mogą zając się swoimi obowiązkami.

Ciesz się bezpieczeństwem dzięki Office 365

Ochrona danych nigdy nie była tak osobista, Twoje pliki w usłudze OneDrive przechowujesz w osobistym magazynie, który możesz dodatkowo zabezpieczyć.
Dostęp do swoich plików i zdjęć  możesz  zabezpieczyć za pomocą odcisku palca, identyfikacji twarzy lub numeru PIN.
Zapasowa kopia Twoich danych, stworzonych w Office 365 jest generowana automatycznie. Jej zapis tworzony jest w usłudze OneDrive a dzieje się to w czasie rzeczywistym.
Już nigdy nie stracisz żadnych danych, jeżeli pojawi się taka potrzeba, całą zawartość możesz odzyskać do 30 dni wstecz.

Pamiętaj, że dzięki wybraniu właściwego pakietu Office365 otrzymasz programy w wersji premium a także zyskasz 1TB nowej przestrzeni w OneDrive.

Chcesz ułatwić funkcjonowanie swojej firmy, obniżyć koszty i zwiększyć efektywność, zdecyduj się na pakiet Office365?
Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci na każdym etapie realizacji usługi: wdrożymy nową usługę, pokażemy jak jej używać a w sytuacjach kryzysowych zawsze będziemy gotowi do pomocy.

Wdrożenia

Uruchamiasz firmę? Zastanawiasz się nad wyborem platformy poczty elektronicznej? Wybierz Exchange On-Line lub cały pakiet Office.

Migracje

Nie jesteś zadowolony z obecnego dostawcy usług pocztowych lub poszukujesz rozwiązania, które kompleksowo zaspokoi Twoje potrzeby? Wybierz Office 365 i nas jako partnera, mamy duże doświadczenie i sprawnie realizujemy migracje.

Sprzedaż

Jesteśmy partnerem Microsoft! Oferujemy rozwiązania i usługi w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami!