Wspieramy każdy biznes

Omega Enterprise Services jest częścią grupy kapitałowej, która działa w Polsce od ponad 20 lat.
Jako integrator usług teleinformatycznych dostarcza Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości rozwiązania, realizując projekty w zakresie wyboru, wdrożenia oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej.

Spółka pełni funkcję generalnego wykonawcy, gwarantując doskonałą organizację i najwyższą jakość wykonania na każdym etapie prac z optymalizacją kosztów oraz zwiększeniem efektywności i skalowalności środowiska.

Nasz zespół inżynierów to ponad 50 ekspertów dostarczających innowacyjne rozwiązania na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, Omega Enterprise Services świadczy usługi w zakresie projektowania, konfiguracji i wdrożeń sieci telekomunikacyjnych, sieci bezprzewodowych, usług głosowych, kompleksowej obsługi informatycznej oraz migracji i architektury rozwiązań chmurowych Microsoft.

Jesteśmy wiodącym integratorem w segmencie nieruchomości komercyjnych, biurowców oraz galerii handlowych. Współpracujemy z największymi producentami sprzętu i oprogramowania, tj: Cisco, Microsoft, Fujitsu, Dell, Yealink, Audiocodes, Poly, Acronis, Eset.

Ludzie

Nasze zespoły to pracownicy o najwyższych kompetencjach w swojej dziedzinie. Ich wiedza i doświadczenie zagwarantują Ci zadowolenie z obsługi na każdym etapie procesu – od sprzedaży, po wdrożenia i utrzymanie usługi.

Daniel Bednarz
Prezes Zarządu

Adam Wdowiak
Członek Zarządu

Gregory T. Geris
Członek Zarządu

Jarek Buszyński
Dyrektor IT

Bartosz Gościak
Dyrektor ds. Integracji Usług Internetowych

Tomasz Mikuła
Dyrektor ds. Integracji Usług Głosowych

Marcin Smagieł
Dyrektor Działu Wsparcia Technicznego

Agnieszka Narewska
Marketing Manager

Emilia Strzemecka
Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Jesteśmy członkiem FITE!

Dowiedz się więcej