MS Teams

Microsoft Teams

Microsoft Teams integruje w sobie wszystkie narzędzia Office 365, dodając jednocześnie możliwość współpracy z rozwiązaniami firm trzecich takich jak: Jira, Trello, GitHub, Facebook, Twitter i wiele innych.

Aplikacja Microsoft Teams została stworzona jako pośrednik między członkami zespołu, ich plikami, zadaniami oraz projektami. Narzędzie jest spójne z innymi aplikacjami, dzięki temu dla nowego projektu od razu powstaje witryna w aplikacji Sharepoint, a zaplanowane spotkania pojawia się w kalendarzu Outlook. Praca staje się bardziej wydajna, a działania intuicyjne, bo już nie musisz przełączać się między różnymi programami.

Osiągaj lepsze rezultaty dzięki współpracy za pomocą usługi Microsoft Teams.

Organizuj spotkania online dzięki Microsoft Teams

Aplikacja pozwala organizować konferencję audio, wideo lub na czecie. Połączysz się z dowolną osobą, z kimś z Twojej firmy albo spoza niej. Organizuj i prowadź spotkania nawet dla 10 000 uczestników.

Microsoft Teams posiada wiele przydatnych funkcji, przykładowo pomoc w planowaniu spotkania. Chcesz przekazać uczestnikom notatkę po spotkaniu, nie ma problemu aplikacja sporządzi ją za Ciebie. Możesz udostępnić swój pulpit, a w trakcie konferencji przekazać im pliki i wiadomości na czacie.

Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie, seminarium internetowe dla dużej grupy odbiorców, możesz to zrobić na żywo i nawet do 10 000 uczestników w Twojej firmie i poza nią.

Miejsce spotkania możesz wybierać w wygodny sposób, jeżeli dana lokalizacja dysponuje Microsoft Teams Room, możesz z niej skorzystać. Wyposażenie sali konferencyjnej Microsoft Teams, zadba o punktualne rozpoczęcie spotkania, zapewni wspaniałą jakością HD audio i wideo. Dane w łatwy sposób udostępnisz osobom obecnym w sali oraz uczestnikom zdalnym.

Telefon stacjonarny i konferencyjny z interfejsem użytkownika usługi Teams, zapewni płynne korzystanie ze środowiska usługi Microsoft Teams. Takie telefony są dostępne w ofercie Omega Enterprise Services, a używanie ich w codziennej pracy, jest rekomendowane przez naszych inżynierów. Korzystanie z certyfikowanego, niezawodnego i bezpiecznego urządzenia, które zapewnia wysokiej jakości dźwięk i obraz, gwarantuje skuteczność rozmowy.

Spotkania w usłudze Microsoft Teams bezproblemowo łączą się z rozwiązaniami firm BlueJeans, Pexip czy Poly. Spotkania zawierają numer dostępowy obejmujący ponad 400 miast na świecie, co ułatwia kontakt osobom będącym w podróży lub pozbawionym dostępu do Internetu.

Organizuj spotkania w każdym miejscu na świecie

Połączenia wyraźne i niezawodne za pomocą aplikacji Microsoft Teams

Połącz system telefoniczny z routingiem bezpośrednim i pakietem telefonicznym, a korzystając z aplikacji Microsoft Teams otrzymasz funkcję połączeń biznesowych w skali globalnej.

Aplikacja Teams poza wykonywaniem i odbieraniem połączeń oferuje również, usługi przeznaczone dla profesjonalistów zarządzających rozwiązaniami do obsługi połączeń, dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem do raportowania.

Teams umożliwia integrację z Twoim dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych (funkcjonalność dostępna w planach Microsoft/Office 365 Enterprise E3* i E5**).

Omega Enterprise Services Sp. z o.o. wraz ze spółką Intelligent Technologies (dostawcą łącz internetowych i usług głosowych) oferuje usługę integracji Teams z telefonią w ramach produktu OneNumber.

Wdrażamy Microsoft Teams wraz z infrastrukturą AudioCodes oraz rozwiązanie centrali VoIP. Specjaliści Omega Enterprise Services wprowadzają tak innowacyjne rozwiązanie jako jedni z pierwszych w Polsce. Nasze realizacje są zawsze zgodne z założonym harmonogramem i budżetem co wiąże się z pełną satysfakcją klienta.

Teams to doskonałe narzędzie dla managerów

Praca w Twoim zespole zyska nową jakość, dzięki dobrej komunikacji w dowolnym miejscu. Czaty grupowe i dwustronne, uporządkowane kanały oraz możliwość nawiązywania połączeń to zapewni bezproblemową komunikację w Twoim zespole.

Dostęp do dokumentów możesz uzyskać w dowolnym miejscu i czasie. To ułatwi wykonywanie obowiązków Twoim pracownikom, przykładowo gdy są u klienta a potrzebują dodatkowych statystyk lub danych.

Teams możesz połączyć z innymi usługami, takimi jak Shifts, to pozwoli sprawnie zarządzać pracownikami i zapewni dostęp do aplikacji biznesowych, udostępniając dzięki temu niestandardowe środowisko usługi Teams.

Wykorzystuj gotowe lub niestandardowe zasady dostępne w aplikacji, dzięki temu bezproblemowo zarządzaj pracownikami i ich czasem pracy.

Teams to proste rozwiązanie dla informatyków i gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich

Informatycy chętnie wdrażają usługę Microsoft Teams, ponieważ ma ona wbudowane potrzebne im funkcje zabezpieczeń, zarządzania i zgodności.

Do ochrony danych Twojej firmy, wykorzystywane są zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń. W tym celu Microsoft oferuje ochronę przed utratą danych, bariery informacyjne, zasady przechowywania, zbieranie elektronicznych materiałów dowodowych i archiwum prawne.

Wymagania dotyczące zgodności są realizowane przy pomocy obsługi 42 przepisów. Funkcja zgodności w usłudze Microsoft Teams pozwala na łatwą realizacje zobowiązań wynikających z przepisów państwowych, regionalnych i branżowych.

Dzięki prostej administracji, w jednym miejscu, masz możliwość łatwego zarządzania współpracą, spotkaniami, rozmowami telefonicznymi i aplikacjami. Dzięki otrzymanym od naszych specjalistów wskazówkom i narzędziom, możesz w łatwy sposób wspierać wdrażanie usług Teams w Twojej organizacji.

*- pakiet Enterprise E3 nie zawiera licencji na system telefoniczny
**- pakiet Enterprise E5 zawiera licencję na system telefoniczny