O czym nie można zapomnieć przy przeprowadzce?

Aktualności

Przeprowadzka, zawsze generuje wiele spraw do załatwienia i wydaje nam się, że trafia się w złym momencie. Gdy już ma się dokonać zawsze wydaje nam się, że lepiej jakby odbyła się choćby jutro, ale nie dziś. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek się przeprowadzał. Od czego zacząć, aby nie była on dla nas utrapieniem?

Planowanie. Zawsze warto przygotować sobie plan przeprowadzki, jest to proste narzędzie do sprawdzenia, czy o wszystkim pamiętaliśmy i czy nic nie pominęliśmy.

Pakowanie. Bardzo pracochłonne i męczące, niekiedy zajmuje więcej czasu niż sam transport. Jednak, jeżeli nie wykonamy tego zadania dobrze, w trakcie transportu możemy zgubić lub zniszczyć nasze rzeczy. Zorientuj się, czy dysponujesz odpowiednią liczbą kartonów i innych opakowań na swoje rzeczy. Pamiętaj też o prawidłowym oznaczeniu pakowanych pudeł, tak żeby w nowym miejscu wszystko łatwo znaleźć.

Odpowiednie odłączenie urządzeń. Jest to niezwykle ważne, szczególnie w przypadku serwerów lub innych urządzeń przeznaczonych do analizowania i przechowywania danych. Jeżeli zrobimy to w niewłaściwy sposób, możemy utracić zapisane informacje.

Logistyka. Warto zastanowić, się kto może nam pomóc w przeprowadzce ile osób możemy zaangażować. Czy są to silne osoby, które w transporcie nie upuszczą naszych rzeczy i nie narażą ich na zniszczenie? Czy jest ktoś, kto pożyczy nam większy samochód, tak aby nie krążyć po pozostałe rzeczy.

Poinformowanie klientów. Należy poinformować klientów, że będziemy mieli nową siedzibę i w zawiązku z przeprowadzką mogą pojawić się przerwy w naszej pracy. Nasze komputery zostaną odłączone, dlatego kontakt z nami będzie ograniczony.

 

 

O tym należy pamiętać w trakcie przeprowadzki, ale może być łatwiej. Z naszymi specjalistami, możesz być spokojny, to my o wszystko zadbamy i sprawimy, że nawet nie zauważysz kiedy wszystko się udało wykonać. Planowanie rozpoczynamy od momentu otrzymania zlecenia, zarządzamy czasem i budżetem. Pakowanie, również możesz zostawić nam, mamy opakowania i dokładnie opiszemy gdzie co jest. Odłączenie urządzeń, to my się tym zajmiemy, co więcej my te urządzenia możemy podłączyć w nowym miejscu. Logistyka, też jest po naszej stronie, na etapie planowania, dobieramy odpowiednich wykonawców oraz pojazdy którym będziemy transportować Twoje rzeczy. Jeżeli korzystasz z naszych łączy, to nie musisz martwić się przestojem w pracy, ponieważ Twoje konta zostaną natychmiastowo automatycznie przełączone. To wyjątkowa usługa, która sprawia, że przeprowadzka nie jest uciążliwa dla nikogo, nawet Twoich klientów.

Oczywiście możesz zrobić to wszystko sam, ale po co? Daj nam zadbać o Twoją przeprowadzkę.