dzięki współpracy z nami, przeprowadzka nie przysporzy Ci żadnych problemów

Przeprowadzki

Zmiana lokalizacji firmy, to bardzo ważny moment dla każdego biznesu. Przeprowadzka niejednokrotnie, wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, zmianami, utrudnieniami i mniejszą lub większą dezorganizacją pracy. Jednak dzięki współpracy z nami nie napotkasz na żadne problemy.

Nasze doświadczenie, pozwala na umiejętne i szczegółowe zaplanowanie tego przedsięwzięcia. Sprawimy że, cały proces stanie się bardzo prosty. Wiemy jak odpowiednio zarządzać czasem i powierzonym budżetem, dzięki temu generujemy dla naszych Klientów wyłącznie oszczędności. Zrozumienie potrzeb Klientów pozwala nam odpowiednio reagować na napotkane wyzwania.

Pomożemy przeprowadzić ten proces w zgodzie z najwyższymi standardami. Bezpieczeństwo przenoszonych elementów jest dla nas bardzo ważne i nigdy nie zawiedziemy zaufania naszych Klientów.

Kompleksowo zajmiemy się całością przeprowadzki, włącznie z przeniesieniem całej serwerowni. Nasi specjaliści potrafią bezpiecznie przetransportować wartościowe urządzenia oraz sprzęt. Usługa jest kompleksowa i oferujemy również możliwość odłączania, podłączania i uruchomienia przeniesionych urządzeń.

Jeżeli takie jest życzenie Klienta, jesteśmy w stanie przenieść całość biura włącznie z akwariami czy kwiatami. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb każdego Klienta, tak aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających partnerów.

Usługa przeprowadzki

Oferowana przez Omega Enterprise Services usługa przeprowadzki, jest kompleksowa i pomaga naszym Klientom nawet w najbardziej specyficznych rozwiązaniach. Wiemy, że chcesz, żeby Twoja przeprowadzka przebiegła szybko i bezproblemowo, dlatego zapewniamy szereg wyspecjalizowanych usług, specjalnie dla Ciebie.

Zgodnie z życzeniem Klienta, zajmujemy się przenoszeniem stacji roboczych oraz serwerów. Jest to skomplikowany proces, ponieważ nie wystarczy tylko odłączyć sprzęt, najważniejsze jest powtórne podłączenie i niezwłoczne przywrócenie jego prawidłowego działania. Jeżeli powierzysz ten proces specjalistom, nie będziesz narażony na przestoje w pracy swojej firmy, utratę danych a co za tym idzie niezadowolenie klientów.

Pomaga naszym Klientom nawet w najbardziej specyficznych rozwiązaniach.
Przenosimy, również całe serwerownie, wykonujemy demontaż i montaż szaf Rackowych.

Przenosimy również całe serwerownie, wykonujemy demontaż i montaż szaf rack’owych. To bardzo precyzyjny proces, który dotyczy nie tylko samego sprzętu, ale również oprogramowania. Jest wykonywany ze względu na niedostateczną wielkość lub niewystarczające zabezpieczenia pomieszczenia, w którym dotychczas zlokalizowane były urządzenia. Pliki Twojej firmy, będą bezpieczne jeżeli powierzysz przeprowadzkę wyspecjalizowanej firmie.

Zapewniamy właściwą instalację sprzętu sieciowego i serwerowego, to niezwykle istotne jeżeli Twoja firma ma utrzymać ciągłość działania i nie narazić się, na utratę ważnych danych. Nasze działania są idealnie skoordynowane z pracą Klienta i nie powodują niepotrzebnych przestojów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie, nawet w najbardziej nieprawdopodobnej sytuacji.

Koordynujemy cały proces przeprowadzki, tak aby nie sprawił Klientowi żadnych problemów. Wykonujemy audyt z natury przed wykonaniem usługi oraz po jej wykonaniu, tak aby zawsze mieć pewność, że cały proces zakończył się satysfakcją Klienta.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas przeprowadzki, zarówno w zakresie opieki nad sprzętem IT, jak również danymi i oprogramowaniem.
Nasza usługa przeprowadzki, jest najefektywniejszym sposobem fizycznej zmiany lokalizacji, w najkrótszym czasie umożliwia przywrócenie usług teleinformatycznych. Dla nas przeprowadzki są bardzo łatwe, pozwól nam sobie pomóc.