Business Growth Manager

Miejsce pracy: Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy

Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia z najnowszymi technologiami.
Jako integrator ICT dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej.

Opis stanowiska:

Business Growth Manager będzie odpowiedzialny za dynamiczny rozwój bazy klientów firmy, poprzez aktywne pozyskiwanie nowych kontraktów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem strategii sprzedażowej firmy, skupiając się na identyfikacji i realizacji nowych możliwości biznesowych w sektorze IT. Praca ta wymaga strategicznego myślenia, doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz orientacji na osiąganie celów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami w celu zwiększenia sprzedaży usług wsparcia informatycznego i rozwiązań IT, z naciskiem na model abonamentowy i projekty integracyjne.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, z wykorzystaniem dogłębnej analizy ich wymagań biznesowych.
  • Analiza rynku IT w celu identyfikacji nowych trendów, możliwości rozwoju oferty firmy oraz monitorowanie działań konkurencji.
  • Współpraca z zespołem projektowym i technicznym w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych rozwiązań oraz ich adekwatności do potrzeb rynku.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych z naciskiem na efektywność i wyniki, w tym raportowanie postępów i analiza danych sprzedażowych.
  • Aktywne uczestnictwo w konferencjach, targach i eventach branżowych jako reprezentant firmy, w celu budowania sieci kontaktów biznesowych, promowania marki oraz pozyskiwania leadów.
  • Organizacja i udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami, w tym krajowe wyjazdy służbowe, w celu prezentacji oferty firmy i negocjacji warunków współpracy.
  • Inicjowanie i koordynowanie działań marketingowych wspierających proces sprzedaży, w tym kampanii reklamowych, publikacji branżowych oraz aktywności w mediach społecznościowych.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu optymalizacji procesów sprzedażowych i zwiększenia efektywności działań biznesowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży.
  • Znajomość rynku IT oraz doświadczenie w pracy z rozwiązaniami abonamentowymi i integracyjnymi.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami.
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
  • Zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy, skoncentrowanie na osiąganiu celów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i przygotowywanie ofert.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Bogaty pakiet benefitów (Multisport, szkolenia, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, dofinansowanie do nauki języków).
  • Elastyczne formy zatrudnienia (B2B/umowa o pracę).
  • Przyjazną atmosferę pracy, firmowe spotkania integracyjne i możliwość dołączenia do drużyny piłkarskiej.

    Klauzula informacyjna
    Przyjmuję do wiadomości, że : - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe… Więcej

    Przyjmuję do wiadomości, że :
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazane w ofercie pracy stanowisko;
    - administratorem moich danych osobowych jest Omega Enterprise Services Sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy; kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce: odo@omega-es.pl
    - dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.
    - przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    - Spółka będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowisko; z chwilą wyłonienia kandydata i zakończenia procesu rekrutacji moje dane osobowe zostaną przez Spółka usunięte; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Spółkę usuwane;
    - przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;
    - przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    - moje dane osobowe nie są przez Spółkę wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji
    w sposób zautomatyzowany

    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że wszystkie aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, przyjmuję również do wiadomości, że aplikacje zawierające dane nie wymagane w procesie rekrutacyjnym i nie związane z wymaganiami na stanowisko w tym wrażliwe, będą usuwane i nie brane pod uwagę w procesie rekrutacji.