OES – Usługi Głosowe

Aktualności

OES – Usługi Głosowe

W Omega Enterprise Services uważamy, ze rozwiązania Voice będą jednym z najważniejszych czynników rozwojowych w wielu firmach. W chwili obecnej wszyscy na świecie korzystają z Internetu w swoich biurach, a więc mogą korzystać z telefonii VOIP.
Voice Over Internet Protocol (VOIP), to nic innego jak połączenia realizowane przez Internet. Technologia ta pozwala na dużo lepszą jakość połączeń, kontrolę kosztów oraz integrację z systemami komputerowymi. Z tego rozwiązania korzysta obecnie coraz więcej biur, w tym duże Call Center, ale również małe biura, gdzie najchętniej korzysta się z telefonów bezprzewodowych. Do podłączenia telefonu VOIP potrzeba użyć tak naprawdę tylko jednego przewodu. By skorzystać z naszych usług można również wykorzystać własny telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją mobilną i zarejestrowanym kontem VOIP.

Zalety VOIP, względem telefonii tradycyjnej:

  • niski koszt infrastruktury
  • bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci operatora,
  • niezależność od operatorów państwowych
  • niższy koszt połączeń z telefonią stacjonarną
  • integracja z przyszłościowymi usługami takimi video-rozmowy.

 

Korzystając z usług oferowanych przez Omega Enterprise Services wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wykwalifikowane wsparcie techniczne, pomoc w konfiguracjach urządzeń i central, jak również wiele innych aspektów związanych z technologią VOIP oraz starszych usługach telekomunikacyjnych.

Głównym producentem, z którym współpracujemy względem dostarczanych klientom telefonów, jest znana na rynku marka Yealink.