Audio Video

Projektujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania Audio Video, które zwiększą prestiż Twojej firmy.

W jednych miejscach nasze systemy usprawniają komunikację, w innych przyciągają uwagę, w jeszcze innych poprawiają nastrój.

Spotkania biznesowe online i hybrydowe, szkolenia, ale też powierzchnie handlowe obecnie nie mogą obejść się bez zintegrowanych systemów audiowizualnych. Dzielenie dużej sali konferencyjnej na mniejsze, śledzenie rozmówcy, praca na tych samych dokumentach wszystkich uczestników spotkania, systemy do tłumaczeń symultanicznych czy ekrany przyciągające klienta w powierzchniach handlowych – mamy doświadczenie we wdrażaniu takich i dziesiątek innych rozwiązań audiowizualnych.

Łączymy video, dźwięk i tekst. Dbamy o odpowiednie umieszczenie ekranów i oświetlenie pomieszczeń, o akustykę, ale też takie umieszczenie sprzętu, by jednocześnie spełniał swoją funkcję i nie rzucał się w oczy. Projektujemy, instalujemy i zapewniamy nieprzerwane działanie. Mnóstwo zrealizowanych projektów uczy, że im wcześniej zaczynamy integrować rozwiązania z projektem architektonicznym, tym osiągamy lepsze efekty przy niższych kosztach. Powiedz nam, jaką działalność prowadzisz, a podpowiemy Ci, jak prowadzić ją efektywniej.

Co otrzymujesz, zlecając nam
obsługę informatyczną?

  • Powierzenie obsługi informatycznej profesjonalistom

  • Wzrost wydajności i stabilności pracy

  • Dostęp do najnowszych technologii i zasobów wiedzy informatycznej

  • Zmniejszenie ryzyka poprzez zrzeczenie się części odpowiedzialności na rzecz outsourcera

  • Koncentrację firmy na realizacji celów biznesowych

  • Zwiększenie przychodów poprzez minimalizację kosztów operacyjnych

  • Niezawodnego partnera technologicznego

Masz
dodatkowe
pytania?

Skorzystaj z formularza