Wdrożenia sprzętowe, oprogramowania i administracja

Pomagamy naszym Klientom i dbamy o to aby nasza oferta była zgodna z najnowszymi trendami.

Wdrożenia

Branża informatyczna to najdynamiczniej rozwijający się sektor. Informacje, umiejętności i wiedza najszybciej się w niej dezaktualizują, żeby przyswoić wszystkie nowinki i być na bieżąco z aktualnościami, trzeba poświęcać wiele cennego czasu. Dlatego pomagamy naszym Klientom i dbamy o to aby nasza oferta była zgodna z najnowszymi trendami.

Wspieramy firmy w aktualizacji sprzętu i oprogramowania. Monitorujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania jakie pojawiają się na rynku IT oraz na bieżącą proponujemy wprowadzanie ulepszeń naszym Klientom.

Nasi inżynierowie uczestniczą w wielu szkoleniach, rozwijających ich wiedzę i umiejętności. Wiemy, jak jest to ważne, żeby stale podnosili swoje kwalifikacje, to jedna z rzeczy, którą doceniają nasi Klienci. Dzięki rozwojowi naszych pracowników, wykonywane przez nich wdrożenia, zawsze odpowiadają aktualnym potrzebom Klienta i są zgodne z najnowszymi rozwiązaniami.

Wdrożenie systemu oprogramowania i sprzętu

W sposób kompleksowy przeprowadzamy wdrożenia IT u naszych Klientów, począwszy od konsultacji jakie są oczekiwania Klienta, odnośnie docelowego przeznaczenia sprzętu i oprogramowania. Nasi inżynierowie systemowi realizują zakup, instalację i konfigurację nowego oprogramowania. Na życzenie Klienta możemy przygotować dokumentację wdrożenia, przeszkolić dział IT Klienta lub też przejąć obowiązek administrowania nową infrastrukturą. Zajmujemy się także, przygotowaniem pracowników do obsługi wdrożonego systemu i sprzętu.

Poznając potrzeby i obecną infrastrukturę posiadanego przez Klienta sprzętu i oprogramowania, doradzamy i sugerujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do jego potrzeb. To sprawia, że praca Klienta jest łatwiejsza oraz znacząco usprawnia funkcjonowanie jego działalności. Odpowiednie wprowadzenie zmian prowadzi do bardziej efektywnego zarządzania firmą, redukcji kosztów i sprzyja wzrostowi przychodów.

Zajmujemy się także, przygotowaniem pracowników do obsługi wdrożonego systemu i sprzętu.
Otaczamy naszych Klientów fachową opieką.

Administracja

Otaczamy naszych Klientów fachową opieką. Administrujemy systemem w taki sposób, aby utrzymać jego maksymalną efektywność, zapewnić mu bezpieczeństwo oraz zagwarantować każdemu użytkownikowi funkcjonalność wymaganych przez niego usług.

W ramach usługi administrowania zapewniamy:

  • zarządzanie utrzymaniem spójności systemu;
  • monitoring i obsługę problemów związanych z systemem;
  • wykonanie potrzebnych aktualizacji systemu operacyjnego,
  • wsparcie użytkowników;
  • naprawę ewentualnych usterek systemu;
  • dokumentację wykonanych modyfikacji;
  • przestrzeganie bezpieczeństwa systemu.

Klientom proponujemy różne możliwości współpracy, niektórzy potrzebują tylko usługi wdrożenia lub wyłącznie administracji posiadanego sprzętu i oprogramowania. Większość Klientów decyduje się jednak na kompleksowe rozwiązanie, ponieważ cenią sobie naszą niezawodność i profesjonalne umiejętności.