Specjalistyczne wsparcie IT

Usługi informatyczne

Omega Enterprise Services świadczy usługi informatyczne najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne konsultacje, dotyczące wyboru najbardziej odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, zgodnie z potrzebami Klienta.  W ramach współpracy wdrażamy, najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania. Pomoc naszych specjalistów sprawi, że nie będziesz miał problemu z decyzją, na jakie urządzenia lub programy postawić. Zajmujemy się także przeszkoleniem pracowników, którzy będą korzystać z danego sprzętu i systemu.

Naszym Klientom zapewniamy analizy, projektowanie systemów, a także konsultacje techniczne, konieczne do właściwego wdrożenia oprogramowania. Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie licencjonowanych rozwiązań, opracowanie dokumentacji oprogramowania, zgodnej z indywidualnymi potrzebami naszego Klienta.

Przekaż zarządzanie systemem komputerowym naszym specjalistom w ramach zewnętrznych usług informatycznych – Outsourcing IT.

W ramach współpracy wdrażamy, najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania.
zleceniodawca może skupić się, na wykonywaniu własnych zadań.

Outsourcing IT

Dzięki takiemu rozwiązaniu zleceniodawca, jego kadra zarządzająca i pracownicy merytoryczni mogą skupić się, na wykonywaniu własnych zadań. Usługa Outsourcingu IT dotyczy opieki nad posiadanym przez Klienta oprogramowaniem i sprzętem komputerowym, ale także wprowadzanie nowych rozwiązań, tak aby umożliwić rozwój naszego klienta oraz zoptymalizować przepływ informacji.

Nasze wysokie kompetencje, są gwarancją szybkiego i profesjonalnego rozwiązania problemu wskazanego przez Klienta.

Obsługa informatyczna

Efektywność pracy przedsiębiorstwa, niejednokrotnie zależy od odpowiedniego wykorzystania sprzętu komputerowego i właściwego oprogramowania. Ogromny wpływ na funkcjonowanie nowoczesnych firm ma profesjonalna obsługa informatyczna. Firmy często nie nadążają za zmianami w sferze informatycznej, dlatego coraz bardziej popularny staje się outsourcing usług IT.

Outsourcing usług IT to nie tylko moda i dynamicznie rozwijający się trend w zarządzaniu przedsiębiorstwami, ale często rzeczywista potrzeba, niezbędna do rozwoju firmy. Dla wielu będzie to po prostu wygodne rozwiązanie, trafiamy w ręce doskonale przygotowanych specjalistów, którzy poświęcają swoją uwagę tylko zagadnieniom powiązanym z IT. Klientom zawsze zapewniamy jasne zasady współpracy, nieprzekraczalny budżet  oraz z góry określony zakres usług, co pozwala na ustalenie zadowalającej formy współpracy.

Odpowiedni sprzęt komputerowy i właściwe oprogramowanie

Usługi IT

Przekazanie części lub całości kompetencji naszej firmie, ma swoje uzasadnienie w redukcji kosztów, lepszej jakości wykonywanych zadań, jest także rozsądne pod względem bezpieczeństwa. Nie musisz zarządzać dodatkowym zespołem specjalistów ds. IT, szkolić ich i dbać o to by byli na bieżąco z doniesieniami dotyczącymi sektora IT.

Klientom zapewniamy indywidualne podejście, dopasowane zarówno do ich potrzeb jak i budżetów, ponieważ każda firma ma swoją specyfikę, odmienne zasoby czy chociażby infrastrukturę komputerową.

Co zyskujesz dzieki współpracy z Enterprise IT