To platforma usług w chmurze, jej możliwości są nieustannie rozwijane, tak aby ułatwić Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym.

Microsoft Azure – Twoja chmura

To platforma usług w chmurze, jej możliwości są nieustannie rozwijane, tak aby ułatwić Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym.
Dzięki Microsoft Azure masz możliwość tworzenia i wdrażania aplikacji, zarządzania nimi przy użyciu ulubionych narzędzi i struktur a wykonujesz to w dużej sieci globalnej.

Możliwości, które daje Microsoft Azure:

Przygotuj się na przyszłość

– korzystając z najnowszych innowacji dostarczanych przez Microsoft, programuj i twórz projekty nowych produktów. Rokrocznie Microsoft wprowadza ponad 1000 nowych funkcji, użyj tych najnowszych udoskonaleń w swojej pracy.

Rozwiązania tworzone na Twoich warunkach

– Azure wspiera technologię open-source, a także obsługuje wszystkie języki i struktury, dlatego rozwiązania możesz tworzyć w dowolny sposób i wdrażać je w dowolnym miejscu.

Bezpieczna chmura

– wspiera Cię zespół ekspertów, a funkcje zgodności są proaktywne i uznane za najlepsze w branży. Wysokiej jakości zabezpieczeń zaufały przedsiębiorstwa, rządy i startupy.

 

korzystając z najnowszych innowacji dostarczanych przez Microsoft, programuj i twórz projekty nowych produktów.

Przewaga chmury nad serwerami lokalnymi

Chmura została stworzona, żeby zwiększyć możliwości przetwarzania danych. W tym celu dostawca – Azure – za pośrednictwem internetu, udostępnia swoje serwery, magazyny i oprogramowanie, tak abyś mógł bezpiecznie przechowywać tam swoje pliki. W dzisiejszych czasach większość osób, nie trzyma zdjęć czy dokumentów osobistych na dysku twardym swojego komputera, tylko online – w chmurze!

Przewagą platform przetwarzania w chmurze nad serwerami lokalnymi, są niższe koszty, bezpieczeństwo, większa niezawodność oraz elastyczność. Jeżeli korzystasz z chmury, przestają mieć znaczenie takie problemy, jak przestoje spowodowane kradzieżą, uszkodzeniem lub konserwacją własnego sprzętu.
Co niezmiernie ważne, używając Microsoft Azure, możesz w każdym momencie zwiększać lub zmniejszać zasoby obliczeniowe i magazynowe. Kolejną różnicą w stosunku do serwerów lokalnych, jest poziom i kontrola kosztów, które w przypadku Microsoft Azure ponosisz tylko gdy używasz usługi.

Większe bezpieczeństwo – ochrona danych jest najważniejszą kwestią dla dostawców usług w chmurze, inwestują oni ogromne sumy w zabezpieczanie swojej infrastruktury. Najlepsi dostawcy usług w chmurze oferują też szeroki zestaw zasad, standardów zgodności, technologii i środków, które zwiększają ogólny poziom bezpieczeństwa, chroniąc dane, aplikacje oraz infrastrukturę przed zagrożeniami.

Obniżenie kosztów – korzystających z chmury nie dotyczą koszty związane z konfigurowaniem i uruchamianiem lokalnych centrów danych. Nie generujemy dodatkowych kosztów, takich jak zatrudnienie personelu i kupno terenu, budynków i sprzętu komputerowego i co najważniejsze właściwe dbanie o zasoby własne. Chmura pozwala firmom w czasie rzeczywistym uzyskiwać dostęp do potrzebnej infrastruktury, aby na żądanie spełniać ich wymagania biznesowe.

Zwiększona produktywność – przetwarzanie w chmurze oferuje nieograniczone zasoby, a to sprawia lepszą efektywność dla programowania i zarzadzania aplikacjami. Microsoft Azure nieustannie aktualizacje swoje centra danych o sprzęt najnowszej generacji, oddając do Twojej dyspozycji szybkie i wydajne zasoby obliczeniowe, które nigdy nie staną się przestarzałe i których implementacja w pojedynczym centrum danych byłaby znacznie kosztowniejsza.

Lokalizacja nie stanowi problemu – masz dostęp do swoich danych w dowolnej lokalizacji na świecie. To umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych w więcej niż jednej lokalizacji geograficznej. Dzięki temu zasoby IT mogą też być dostarczane z konkretnych lokalizacji geograficznych, kiedy są potrzebne.

Przewagą platform przetwarzania w chmurze nad serwerami lokalnymi, są niższe koszty, bezpieczeństwo, większa niezawodność oraz elastyczność.

Bezpieczeństwo Platformy Azure

Bezpieczeństwo jest podstawą dla przetwarzania danych w chmurze, ale proaktywne podejście platformy Azure do zabezpieczeń, zgodności i prywatności jest czymś wyjątkowym. Firma Microsoft jest liderem branży w zakresie ustanawiania i ciągłego spełniania jasnych wymagań dotyczących zabezpieczeń i prywatności.

Jeżeli chcesz aby Twoje dane były przechowywane w bezpieczny sposób, zaufaj Microsoft Azure. Ta platforma ma wszystko, co potrzebne, aby identyfikować szybko zmieniające się zagrożenia i chronić przed nimi: od czołowych w branży certyfikatów zgodności i ochrony prywatności po wbudowane kontrole zabezpieczeń i unikatową analizę zagrożeń.

  • Zabezpieczenia oferowane przez firmę Microsoft.

Redukuj koszty i poziom złożoności, bazując na doskonale zabezpieczonej chmurze, która korzysta z wielowarstwowej ochrony zapewnianej przez firmę Microsoft.

  • Prosta obsługa zgodności i nowe możliwości transformacji firmy

Niech Twoja praca będzie łatwiejsza, aby spełnić wymagania w zakresie zgodności nie musisz zarządzać konfiguracją, zasobami dotyczącymi implementacji i wskazówek oraz raportów innych firm. Korzystaj z wbudowanych przez Microsoft mechanizmów kontroli.

  • Nie martw się zagrożeniami

Skala chmury pozwala na korzystanie w czasie rzeczywistym, z globalnych analiz cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu będziesz odporny na nowe zagrożenia, a w razie potrzeby Twoja reakcja będzie natychmiastowa.

Platforma Azure jest globalna

Chmura Microsoft Azure posiada centra danych w większej liczbie regionów niż jakikolwiek inny dostawca chmury. Jeżeli potrzebujesz globalnego zasięgu połączonego z  lokalną obecnością to platforma Azure jest stworzona dla Twojej firmy. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty, skrócić czas i zmniejszyć złożoność obsługi infrastruktury globalnej, realizując przy tym potrzeby w zakresie lokalnej rezydencji danych.

Platforma Azure to przyszłość

Technologia jak nigdy wcześniej stała się bliska człowiekowi. Możemy teraz przetwarzać dane pochodzące z urządzeń przemysłowych: od fabryk po gospodarstwa rolne, od inteligentnych miast po domy. Nie ma znaczenia czy chodzi o samochód, czy nawet lodówkę, działanie nowych urządzeń jest domyślnie coraz ściślej powiązane z chmurą.

Następuje ewolucja chmury hybrydowej, z bycia środkiem integrującym lokalne centra danych z chmurą publiczną w kierunku jednostek przetwarzania dostępnych nawet w najbardziej oddalonych miejscach na świecie.

Te dwa środowiska w połączeniu ze sztuczną inteligencją, sprawiają że weszliśmy w epokę  inteligentnej chmury i inteligentnych urządzeń brzegowych.

Platforma Azure funkcjonuje w celu zaoferowaniu elastycznego i bezpiecznego środowiska obejmującego inteligentną chmurę i inteligentne urządzenia brzegowe. Opracowano sześć zasad precyzujących takie działania:

Spójny model tworzenia aplikacji – dzięki spójnym modelom programistycznym, usługom aplikacji, usługom danych, narzędziom metodyki DevOps i obsłudze technologii Open Source – programowanie i wdrażanie Twoich rozwiązań jest proste.

Holistyczne zabezpieczenia – rozszerzona infrastruktura wpływa na zmniejszają złożoność zarządzania zabezpieczeniami.

Ujednolicona tożsamość – wspólna do zarządzania profilami dla rozwiązań „chmura-urządzenia brzegowe” i ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.

Uproszczone zarządzanie urządzeniami – obejmuje narzędzia do monitorowania, tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania po awarii i zarządzania aktualizacjami dla środowisk w chmurze i brzegowych.

Sztuczna inteligencja na wszystkich urządzeniach – pozwala Ci tworzyć, ponownie trenować i ulepszać modele uczenia maszynowego, które działają na urządzeniach brzegowych, udostępniając szczegółowe informacje w czasie rzeczywistym.

Oferta i ekosystem niezawodnych inteligentnych urządzeń brzegowych – obejmuje urządzenia brzegowe dostarczane przez platformę Azure i partnerów, które gwarantują właściwe rozwiązanie brzegowe dla Twojej firmy.

Naszym Klientom zawsze oferujemy rozwiązania najlepiej pasujące do ich potrzeb. Podobnie jest w przypadku Microsoft Azure. To rozwiązanie jest najlepsze z dostępnych na rynku i dlatego tak chętnie wdrażamy je u naszych Klientów. W celu wyboru najwłaściwszego rozwiązania dla Twojej firmy, prosimy o kontakt.

Wdrożenia

Coraz więcej firm dostrzega zalety korzystania z chmury obliczeniowej. Pomagamy zaprojektować i wdrożyć środowisko w chmurze Azure.

Migracje

Posiadasz własne Centrum Danych, ale brakuje Ci przestrzeni albo mocy obliczeniowej? Pomożemy opracować koncepcję i wykonać migrację do chmury Microsoft.

Sprzedaż

Jesteśmy partnerem Microsoft!
Oferujemy rozwiązania i usługi w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami!